Контакти
Побудова та обслуговування телекоммунікаційних мереж
Надання доступу до мережі інтернет

Телебачення

З нами Ви можете дивитись телеканали у високій якості HD за допомогою OTT сервісу STARCARDS.TV, який надається ТОВ "Телетранс".

При замовленні цієї послуги, Ви отримаєте більше 170 каналів у цифровій якості, серед яких багато каналів у форматі HD. Переглядати цифрове телебачення OTT можна як на комп'ютері, так і на телевізорі. У разі перегляду на комп'ютері треба встановити OTT Player. При перегляді на телевізорі необхідно придбати додаткове обладнання - IPTV - приставку. Телевізори зі SMART функцією мають можливість отримувати OTT без IPTV - приставки.

OTT Player
Play List
Договір публічної оферти

 

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Напишіть нам
Доведіть що ви не робот